3.5/5 derecelendirme (6 oy)

PASHA KONAKLARI

Paşa Gönlünüze Göre Konaklar...


PASHA'DA HUZUR

pasha-da-huzur

Huzur; kulakları tırmalayan trafik sesiyle değil sessizliğin sesiyle, mutfaktan gelen kahvaltı kokusuyla, odalarından pijamalarıyla çıkan çocuklarınızın mahmur sesleriyle uyanmaktır.

Gün eksilmeyen pencerenizden gökyüzüne fırlatılmış bir ayçiçeği gibi duran güneşi ve bulutlardan yapılmış mavi-beyaz bir tabloyu seyredebilmektir.

Evden işe, işten eve bunalmadan ulaşabilme özgürlüğüdür.

İstediğiniz saatte kendinizi kent yaşamının içinde bulabilmektir.

İnsan gibi yaşamak için gerekli her türlü konforda ve size verilen değeri en ince ayrıntısında bile görebileceğiniz güvenli mekanlarda yaşayabilmektir.

Paşa gönlünüzün istediği gibi yaşayabilmektir huzur.

Şehrin merkezinde, konforlu bir hayatın içinde yaşayabil-mektir huzur.

  • Pasha Konaklarında huzur sizi bekliyor...

FARKLI ÇÖZÜMLER

İhtiyaç kelimesinin karşılığı her aile için farklı. Kimi için 2 oda 1 salon saray olur, kimi 3 oda 1 salondan vazgeçemez, kimi 4 oda 1 salonda rahat eder ancak. Pasha Konaklarında her ihtiyaca göre ayrı bir çözüm sunulur. 2+1, 3+1, 4+1 dubleks gibi opsiyonlarla ailenizin ihtiyacı olan konut seçeneği alternatif olarak size sunulur.

HAYATIN MERKEZİNDE

sehrin-merkezinde

Gaziosmanpaşa'nın ulaşım altyapısı tümüyle çözülmüş bir bölgesinde, E-5 ve TEM'in yanıbaşmda, alışveriş merkezleri ve sosyal tesislerin yürüme mesafesindeki Pasha Konakları'nda evinizden dışarı adımınızı attığınız anda sosyal hayatın içinde bulacaksınız kendinizi.

İstanbul'un ortasında ama kapınızı kapattığınız anda şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzakta şehrin orta yerinde sükunetin tadını çıkaracaksınız.

Komşuluk ilişkilerini güçlendiren, her türlü yaşamsal ve sosyal gereksiminizi rahatça karşılayabileceğiniz, toplu taşıma imkanları sayesinde işe veya okula gitmenin bir sorun gündemi haline dönüşmeyeceği konforlu bir yaşam tarzına merhaba diyebilirsiniz!

KONFOR HİZMETİNİZDE

Pasha Konaklarında A ve B bloktan oluşan 6 katlı iki binada bulunan her daire en ince ayrın¬tısına kadar her türlü konforunuz düşünülerek tasarlandı.

Alan kullanımını maksimuma taşıyan işlevsel iç mekan düzeni, kaliteli malzeme kullanımıyla birleşince ortaya keyifli konutlar çıktı.

Her türlü iç ve dış yapı malzemesinin yanısıra ince yapı ile ilgili donanımlardaki özen ve Ozbirlik İnşaat'ın 40 yıllık tecrübesi, ailenizle birlikte yıllar boyu huzurla yaşayacağınız, misafirlerinizi ağırlayacağınız Pasha Ko¬nakları için kullanıldı.

13528