4.2/5 derecelendirme (10 oy)

Özbirlik İnşaat Emlak Sanayi ve Dış Ticaret Limited ŞirketiÖzbirlik İnşaat, 1967 yılında Yakup Orhan tarafından kurulmuştur. O Yıllardan günümüze uzanan sektör yolculuğunda iş hacmini önemli ölçüde büyüterek geliştiren Özbirlik İnşaat, bugün Yakup Orhan’ın oğlu Sedat Orhan tarafından başarıyla yönetilmektedir.

Özbirlik İnşaat, inşaat sektörünün yanı sıra emlak alanındaki başarısını da piyasa beklentilerinin üzerine çıkartarak sektördeki gücünü sürdürmüştür. Günümüz şartlarına uygun teknoloji ve kaliteyle arsa, emlak ve konut piyasasında uzmanlaşmıştır. Bugün Özbirlik çatısı altında 2 şirket ve 4 iş birimi faaliyet gösterirken, 100'den fazla çalışanıyla 6.000'in üzerinde arsa satışı ve 600'ün üzerinde konut inşası gerçekleşmiştir.

Yatırım yaptığı her işte kalite ve güveni garanti ederken, müşterilerin memnuniyetini ve beklentilerini ön planda tutarak geleceğe emin adımlarla yürümeyi hedefleyen Özbirlik adı, bugün güvenilir ve önemli bir marka olarak sektördeki yerini başarıyla korumaktadır.

Yeni yaşam alanları meydana getirirken, değişik gelir gruplarına yönelik projelerle geniş bir müşteri yelpazesine hizmet vermeyi misyon edinen Özbirlik İnşaat; üretim, satış, pazarlama, teslim ve teslim sonrası yaşama kadar olan süreçte güvenilir, samimi ve profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Özbirlik İnşaat bünyesi kapsamında gerek sosyal sorumluluk projelerinde gerekse sponsorluk olarak pek çok projeye iştirak eden şirket, kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerine devam etmektedir. Paydaşlarına, topluma ve çevreye karşı etik ve sorumlu davranmayı ilke edinen şirket bu yönde kararlar almakta ve uygulamaktadır.

10628